Ložnice 1000 + jedna

March 20, 2017

U příležitosti nadcházejícího workshopu v sobotu 1.4.2017 na téma ložnice: https://www.naucmese.cz/kurz/loznice-hodna-zmeny-navrhni-to-a-bydli, si dáme porci inspirace:)

 

Jak tedy mohu pojmout ložnici? Inu, sledujte a kochejte se:)

 

Může být neotřelá a extravagatní, ale cítíte tam ten nádech exotiky a tak trochu kovboje??

 Může být lehká a stroze jednoduchá až přímo sterilní, Jak krásně zútulnit ji ale dokáže dřevěný strop.

 Dřevo v ložnici bude klasika a to ne jenom kvuli tomu, že došlap na dřevo ráno je příjemnější než na dlažbu, ale kvůli jakémusi teplu které z něj vyzařuje a tady nám zabydlení slušně dotváří i koberec a závěs v neutrální barvě, ale představte si, že by tam nebyly. Strohé že, něco tomu chybí.

Trochu eklektického nádechu s mírnou okázalostí ve formě lampiček. Tahle ložnice je pro otrlé, ne jenom kvůli tomu, že jsou zde použity rádoby protichůdné styly. Všímejte si těch protikladů a niancí, které k sobě nejdou, ale vlastně dohromady tvoří dost ucelený styl. Výmalba a lišta u stropu - klasická věc třeba z Anglie. Stříbrné stolky ala vezmeme trochu zámecké okázalosti ale šmrncnem to industriálem. Lampičky kámen a kov nestárnoucí kombinace. Neonové pruhy na polštáři - moderna bijící do očí. Prošívané povlečení nádech venkova. Hm, ale dobré že? 

 A tady někdo žije v lese... žije v lese:) Myslím, že za zmínku stojí tapeta - trochu připomíná kresbu dřeva a působí přirodním dojmem, doplňuje se krásně s čelem postele, které je čalouněné a tedy podtrhuje tu venkovnskou atmosféru. O trofeji a chlupatých polštářích není ani třeba mluvit.

 Rustikální dojem - klasika co vládne. Dřevěné obložení a kostka doplněná cestovatelským duchem ve formě nočních stolků a ano co by to bylo za rustikální interiér s vůní venkova bez květin.

 A taková typická dnešní ložnice ala Ikea ale s nápadem. Všiměte si té parádní stavitelné police za postelí. 

 Tak co vybráno? Inspirováno? 1.4. se na to vrhneme:) Místa ještě jsou, takže máte-li chuť tvořit neváhejte a přidejte se!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

March 21, 2017

March 20, 2017

March 17, 2017

March 13, 2017

February 10, 2017

Please reload

JIŽ BYLO NAPSÁNO...
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now